Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:261 Kat:3 Daire:3 Kazasker Kadıköy/İstanbul

Hakkımızda

Tuzcuoğlu İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak, siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli, en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Tuzcuoğlu Nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikalarımızdandır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak, her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Müşteri ayrımı yapmaksızın, her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz.

Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat, Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Müşteri her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve nakliyat ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ara Mesaj At